O mnie

Fizjoterapeuta dziecięcy Paulina Ławrowska (Budzińska)
magister fizjoterapii, terapeuta metody NDT-Bobath, instruktor masażu Shantala

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Zrealizowałam również studia podyplomowe na kierunku fizjoterapia w pediatrii na Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu. Jestem też certyfikowanym terapeutą NDT-Bobath, terapeutą metody PNF oraz instruktorem masażu Shantala. Staram się cały czas pogłębiać swoją wiedzę i podwyższać kwalifikacje poprzez udział w kursach, szkoleniach i konferencjach, m.in. z zakresu metod neurorozwojowych, kinesiology tapingu, terapii taktylnej i innych.

W mojej pracy staram się zawsze stawiać realne cele, a to, że dzieci potrafią często pozytywnie zaskakiwać postępami, traktuję jako fenomen potencjału ich możliwości. Dbam o to, aby współpracować nie tylko z dzieckiem, ale również z jego rodziną, co ma ogromne znaczenie dla kompleksowej terapii. Założenia rehabilitacyjne staram się realizować stopniowo, małymi krokami, aby na bieżąco oceniać postępy.

Podczas zajęć w gabinecie wykorzystuję różnego rodzaju przybory i rekwizyty. Kładę nacisk na to, aby w maksymalnym stopniu zaangażować dziecko do czynnego udziału w ćwiczeniach. Staram się przy tym stwarzać miłą, przyjacielską atmosferę, aby mały pacjent traktował zajęcia ze mną jako formę zabawy.

Zachęcam Państwa do zapoznania się z moimi kwalifikacjami. Staram się cały czas poszerzać moją wiedzę i umiejętności, aby w jak najlepszy sposób pomagać Państwa pociechom.

Zapraszam Państwa do przeczytania wywiadu ze mną.

Występuję również w roli eksperta na forum: