O mnie

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Zrealizowałam również studia podyplomowe na kierunku fizjoterapia w pediatrii na Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu. Jestem certyfikowanym terapeutą metody NDT-Bobath, terapeutą metody PNF, trójpłaszczyznowej, manualnej terapii stóp oraz instruktorem masażu Shantala. Staram się cały czas pogłębiać swoją wiedzę i podwyższać kwalifikacje poprzez udział w kursach, szkoleniach i konferencjach, m.in. z zakresu metod neurorozwojowych, kinesiology tapingu, terapii taktylnej i innych.

W mojej pracy staram się zawsze stawiać realne cele, a to, że maluchy często pozytywnie zaskakują postępami, traktuję jako fenomen potencjału ich możliwości. Dbam o dobrą współpracę z rodzicami dziecka, co ma ogromne znaczenie dla kompleksowej terapii. Program terapeutyczny realizuję stopniowo, małymi krokami, aby na bieżąco oceniać postępy. Podczas zajęć kładę nacisk na maksymalne zaangażowanie dziecka do czynnego udziału w terapii. Staram się przy tym stwarzać miłą, przyjacielską atmosferę, aby mały pacjent traktował zajęcia ze mną jako formę zabawy.

Zachęcam Państwa do zapoznania się z moimi kwalifikacjami. Staram się cały czas poszerzać moją wiedzę i warsztat umiejętności, aby Państwa Pociechy mogły otrzymywać odpowiednią, fachową pomoc.

Występuję również w roli eksperta na forum: