Galeria

Ćwiczymy i dobrze się bawimy 🙂

Franek

Lenka

Gabi

Filip

"Z Panią Magister pracujemy już rok. na pierwszej wizycie Pani Paulina dobrała synkowi indywidualny plan ćwiczeń dostosowany do jego potrzeb. Ćwiczenia mijają w miłej atmosferze, nic na siłę, ale też synek nie leniuchuje. Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza!!! Polecamy!"

Hania

"Bardzo dobra rehabilitantka, nie tylko kompetentna ale również bardzo miła, uśmiechnięta i ma świetny kontakt z maluszkami (i nie tylko, z mamami również :)) Moja córeczka miała dość dużą asymetrię i poprzednia rehabilitantka, bardzo nieprzyjemna zresztą, stwierdziła że nie jesteśmy w stanie wyleczyć córeczki metodą Bobath i zalecała bardzo drastyczną metodę Vojty. Pani Paulina wyleczyła naszą córeczkę Bobathem w 2 miesiące! Jesteśmy zachwyceni efektami jej pracy. Teraz nasze maleństwo ma już pół roczku i żadnego śladu asymetrii. Poza ćwiczeniami jakie wykonywała pokazała mi również jak sama mam ćwiczyć z maluszkiem, a nawet pożyczyła piłkę do ćwiczeń na czas rehabilitacji. Szczerze polecam."

Julka

Max

"Rehabilitantka Paulina jest przemiłą i ciepłą osobą, bardzo kompetentną, zaangażowaną i pełną empatii. Zajęcia rehabilitacyjne przebiegają sprawnie i profesjonalnie, najważniejsze dla nas rodziców to fakt, że synek całkowicie Paulinę zaakceptował, podczas ćwiczeń jest pełen uśmiechu i skory do współpracy. Polecam Paulinę jako rehabilitantkę dziecięcą, jej zakres wiedzy jest imponujący, zawsze doradzi i pomoże, gdy tylko zajdzie taka potrzeba."

Filip

Julka

"Zanim córka zaczęła rehabilitację obawialiśmy się, że podczas ćwiczeń będzie cały czas płakać. Wspaniałe podejście Pauliny sprawiło, że dziewczyny szybko się zaprzyjaźniły. Ćwiczenia były połączone z zabawą ? Wiedza jaką Paulina posiada jest ogromna i co najważniejsze potrafi ją wykorzystać w pracy i przekazać rodzicom. Córka szybko nadrobiła zaległości."

Kubuś

Jaś

Dominika

"Bardzo kompetentna rehabilitantka z powołania. Ma dużą wiedzę, zarówno praktyczną, jak i teoretyczną. Ćwiczenia odbywają się w miłej atmosferze ( p. Paulina podąża za małym pacjentem, potrafi dostosować się do niego, osiągając przy tym zamierzony cel). Moja córka Dominika ma niezły charakterek, więc trzeba ogromnej cierpliwości, aby ją przekonać do ćwiczeń. Efekty rehabilitacji, w naszym przypadku, pojawiły się bardzo szybko. Z perspektywy czasu, wiem, że powierzyłam zdrowie córeczki we właściwe ręce"

Hubert

Igorek

Blanka

Marcel

Mati

Jasiek

Weronika